اطلاعات بیشتر

در لیست زیر برخی از سوالات متداول کاربران را مشاهده میکنید که میتواند شما را تا اندازه ای کمک نماید..

سوالات خود را بپرسید

سوالات خود را از ما بپرسید سعی کنید هیچ چیز برایتان گنگ و نامفهوم نماند ما منتظر ارتباط شما هستیم.

کپچاکد در زمینه برندینگ و افزایش محبوبیت و بازدید برندها، سایتها و محصولات فعالیت میکند و به کاربران عضو خود این امکان را میدهد در ازای حل کپچاهای تبلیغاتی درآمد کسب نمایند. در کپچاکد همه چیز محاسبه و برنامه ریزی شده تا همه طرفها راضی باشند.
اسپانسرها و آگهی دهندگان برای تثبیت برند خود در ذهن کاربران و افزایش بازدید و محبوبیت خدمات و کالاهای خود آگهی هایی به صورت کپچا کد به ما ارائه میدهند که ما این آگهی ها را به شیوه های مختلف در معرض دید کاربران و بازدیدکنندگان قرار میدهیم که این باعث درآمدزایی برای کاربران و همچنین برندینگ محصولات می شود. به همین سادگی...
فعلا به ازای هر کپچاکدی که حل کنید مبلغ 2 تومان دریافت میکنید که این بستگی به تعداد کپچاهای فعال در روز دارد. همچنین در روز شما قادر خواهید بود با مراجعه های بعدی به سایت درآمد خود را افزایش دهید و با ریست شدن آگهی ها مجدد در همان روز کپچاهای جدید را حل کنید.
آگهی ها حل کپچا در هر روز بین 3 تا 4 مرتبه ریست خواهند شد و شما با مراجعه مجدد به سایت با صرف وقت کمی میتوانید مجدد شروع به کسب درآمد نمایید. زمانهای ریست آگهی نامعلوم هست پس هر زمانی ممکن است بتوانید با مراجعه مجدد به سایت درآمد کسب نمایید.
شما می توانید با استفاده از لینک و بنرهایی که در حساب کاربریتان قرار دارد، دوستان، آشنایان و یا بازدیدکنندگان سایت خود را به عضویت سایت درآورید و در ازای فعالیت آنان کسب درآمد کنید.
هرگز این فرصت استثنایی و درآمدزا را از دست ندهید. یکی از بهترین روشهای درآمدزایی سطح بالا استفاده از زیرمجموعه ها می باشد که متاسفانه کمتر توجهی به آن می شود.
در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب و سایت زرین پال انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف وب سایت در زمان های مقرر موجود در صفحه برداشت وجه انجام می شود.
هر زمان درآمد شما به حد نصاب تعیین شده در صفحه برداشت وجه رسید میتوانید درخواست برداشت موجودی و انتقال به حساب بانکی خود را بدهید.
ما فقط یک روش تبلیغاتی در کپچاکد داریم و معتقد هستیم بهترین و موثرترین روش تبلیغاتی می باشد. چرا که کاربران یکبار آگهی شما را میبینند ، یکبار میخوانند و در مرحله آخر آن را مینویسند که این باعث تثبیت در ذهن کاربر خواهد شد. ما تلاش میکنیم برند شما را زنده نگه داریم.