در این پست قصد دارم براتون توضیح بدم که کپچا لینک چیه؟ و چطوری ازش برای یک کسب درآمد خوب و حرفه ای استفاده کنیم؟ و درآمدمون رو به طور قابل ملاحظه ای افزایش بدیم.

کپچا لینک بخشی در سایت هست که کاربران میتونن با استفاده از اون از دیگران بخوان تا کپچاکد ها را حل کنند و از حل کپچا کد اونها درآمد کسب کنند یعنی روزانه بینهایت کپچا میتونن حل کنن و درآمد خیلی زیادی به دست بیارن.

شما در کپچا لینک کافیه یک لینک کوتاه ایجاد کنید و اون رو به اشتراک بگذارید تا دوستاتون بتونن کپچاکد رو ببینن و حل کنن. شما میتونید در کپچالینک یک محتوای خاص مثل متن، لینک، تصویر یا هرچی رو که فکر میکنید کاربران سایت یا کانالتون دوستش دارن رو اینجا مخفی یا کوتاه میکنید داخل یک لینک کوتاه و پشت یک کپچای کوچولو و ازشون میخواید با وارد شدن در لینک و حل کد کپچا اون لینک یا محتوای خاص رو به دست بیارن.

به همین سادگی 🙂

کپچا لینک برای همه فعال نیست و فقط برای کاربران طلایی سایت هست اما اگر شما فکر میکنید سایت یا کانال پر بازدیدی دارید و میتونید درآمد قابل ملاحظه ای از این بخش از سایت به دست بیارید، ما شما رو محدود نمیکنیم و با درخواست پشتیبانی ما این بخش رو براتون فعال میکنیم.