مهم:

بعضی از کاربران پیام میدن که مبالغ کم هست و نمیشه کسب درآمد کرد!!! در جواب باید یکم توضیحات بدم که شاید به درد همه بخوره:

اول اینکه ما این ادعا رو داریم که از همه سایتهای کلیکی و … در مدت کوتاه تر، بیشتر درآمدزا هستیم چراکه در حالت عضویت استاندارد میتونید تقریبا روزی ۳۰ تا ۴۰ کپچا حل کنید که میشه بین ۱۲۰ تا ۱۶۰ تومان در روز بدون احتساب زیرمجموعه ها و … مدت زمان فعالیت در سایت کمتر از ۵ دقیقه هست و خیلی راحت کپچاهای آسون ما رو حل میکنید.

اما در حالت عضویت طلایی این مبالغ خیلی بیشتر میشه چون کپچا ها حدودا بین ۶۰ تا ۸۰ کپچا در روز هستش و کپچا ارجاعی و کپچا لینک هم براشون باز میشه که خود کپچا لینک یک منبع درآمد غیرمحدود هست و شما به تعداد دوست و آشناهاتون میتونید درآمد کسب کنید و کپچا رو براشون بفرستین تا اونا هم حل کنن و درآمدش برای شما باشه. ما سعی میکنیم با مسابقه ها و بهانه های مختلف به بعضی از اعضای خوب سایت عضویت رایگان طلایی اهدا کنیم.

نکته آخر اینکه شما باید از ما حمایت کنید و اینو در نظر بگیرید که ما کمتر از ۱۰ روز هست که مهمان شما هستیم و باید ریشه قوی کنیم و مطمئن باشید که درآمدهاتون بیشتر از این خواهد شد.

یه حرف کوچولو واسه خودمونیا: اگه خیالتون از بابت مدیریت این سایت راحت میشه باید بگم اسکریپت ptciran که همه سایتهای کلیکی و باکس الان دارن ازش استفاده میکنن و خیلی از شماها اونجاها عضو هستین توسط من تویه بازار ایران اومد فارسی شد و به این شکلی که میبینید هست طراحی شد کلا اگر بخواید نمونه کارهامو ببینید rtlscript.ir برید!

پس از بابت ارتقا و برنامه نویسی سایت خیالتون راحت. و خودم هم  ۱۵ سال سابقه مدیریت وبسایتهای مختلف دارم و سایتهای درآمدزایی زیادی ایجاد کردم و به علاقه مندان فروختم که تا زمانی که خودم مدیریتشو داشتم عالی پیشرفت کرده و موفق بوده البته قدیمی ها یادشون میاد سایتهای ptciran.com , ebux.ir , buxha.com . و قصد ندارم که این سایتو بفروشم و حالا حالاها باهش کار دارم پس خیالتون راحت و درضمن به حلال و حروم هم خیلی پایبند هستم چه اینکه خودم بخوام از سهم شما بزنم چه اینکه خدای نکرده کاربرا بخوان از سهم سایت بیشتر بردارن یا تقلب کنن. اگر متوجه خطا یا تقلب و زیرمجموعه تقلبی و تکراری و…. بشم موقع برداشت وجه جلوگیری میشه از پرداخت وجه.

خودمونی راحت باشین و نظرات و پیشنهاداتو… بهم بگین خوشحال میشم!

ایده های جدید در راه هست… موفق باشید و نگران نباشید… 🙂